Nový eshop - nakupujte on-line prvotřídní dovozové látky a galanterii pro patchwork za nejnižší ceny

Tvořím u šicího stroje mezi textiliemi.

Kombinací různých technik tak vznikají promyšlené a propracované textilní tapiserie s duší a příběhem. Částí mého života jsou komínky látek, šicí stroje a krabice plné šicích potřeb.

V roce 2014 jsem se rozhodla nabídnout krásné zahraniční designové látky, materiály, pomůcky a šicí stroje, se kterými mám vlastní zkušenosti, všem úžasným švadlenkám.
Navštivte nás v Šicím centru Český patchwork, Špitálská 1165, Litomyšl nebo na www.ceskypatchwork.cz.

Najdete nás také na Facebooku

Tvořím v Litomyšli a jsem na své výtvory a místo, kde žiji, hrdá.

Božena Němcová Elixír života Magdalena Dobromila Rettigová Eliška Junková Dagmar Pecková Menhir Láska ví Matějská Volný Radostné očekávání Pomezí krajiny a duše Lázeňská lavička Wonky - rozviklaný quilt Tajemství Quilt Láska Watercolor Beethovenův vlys Andy Warhol v patchworku Sunplugged & Andy Warhol & Renata Edlmanová Diagnóza: Patchwork Betlémská hvězda Baňky Tichá noc Strom života, podle Gustava Klimta Souhvězdí raka Kaleidoskop, kostky Překvapení Hledej kočky Betlémská hvězda Kaleidoskop, kostky II Ryby M. C. Escher Želva Kostka v kostce Podle Kafe Fasseta ... když plavu Letící kostky Ještěrky M.C. Escher Benátská dlažba Duhová koule II Duhová koule I