Nový eshop - nakupujte on-line prvotřídní dovozové látky a galanterii pro patchwork za nejnižší ceny

Tvořím u šicího stroje mezi textiliemi.

Kombinací různých technik tak vznikají promyšlené a propracované textilní tapiserie s duší a příběhem. Částí mého života jsou komínky látek, šicí stroje a krabice plné šicích potřeb.

V roce 2014 jsem se rozhodla nabídnout krásné zahraniční designové látky, materiály, pomůcky a šicí stroje, se kterými mám vlastní zkušenosti, všem úžasným švadlenkám.
Navštivte nás v Šicím centru Český patchwork, Špitálská 1165, Litomyšl nebo na www.ceskypatchwork.cz.

Najdete nás také na Facebooku

Tvořím v Litomyšli a jsem na své výtvory a místo, kde žiji, hrdá.

Každý den Vltava 2002 Tančím Marie de Lara uprostřed smutku Má to smysl Dobré ráno Československá republiko Medailonek české spisovatelky Elixír života Magdalena Dobromila Rettigová Eliška Junková Dagmar Pecková Menhir Láska ví Matějská Volný Radostné očekávání Pomezí krajiny a duše Lázeňská lavička Wonky - rozviklaný quilt Tajemství Quilt Láska Watercolor Beethovenův vlys Andy Warhol v patchworku Sunplugged & Andy Warhol & Renata Edlmanová Diagnóza: Patchwork Betlémská hvězda Baňky Kaleidoskop, kostky Tichá noc Strom života, podle Gustava Klimta Souhvězdí raka Překvapení Betlémská hvězda Hledej kočky Kaleidoskop, kostky II Ryby M. C. Escher Želva Kostka v kostce Podle Kafe Fasseta ... když plavu Letící kostky Ještěrky M.C. Escher Benátská dlažba Duhová koule II Duhová koule I