Nový eshop - nakupujte on-line prvotřídní dovozové látky a galanterii pro patchwork za nejnižší ceny
artquilt.eu

RENATA EDLMANOVÁ

Věnuji se modernímu artquiltu. Nechávám se inspirovat životy a životem. Mám ráda do detailu promyšlené quilty. Jejich šitím jsem navázala na různé výtvarné a základní patchworkové techniky, které jsem vyzkoušela v průběhu 25 let.

Místo štětců a barev používám šicí stroje, nitě a látky, kterými podtrhuji a vyjadřuji myšlenku, náladu, příběh nebo charakter díla.

Obrazy, patchwork a artquilt se několikrát dostaly před zraky veřejnosti jak při společných, tak při samostatných výstavách. Řadu děl vlastní soukromí majitelé v Česku i v zahraničí.

Láska až za hrob ANTONÍN DVOŘÁK V NEW YORKU MARILYN MONROE: Prostě být někým jiným… ANDY WARHOL: „Jsem neobyčejně pasivní. Beru věci tak, jak jsou. Pouze se dívám, pozoruji svět.“ STÁLE JSEM TADY, STÁLE ŽIJI EDITH PIAF VRABČÁK: „Nelituji ničeho“ HRAJEME KLASIKU: BEDŘICH SMETANA SLADKÝ MOZART MICKEY MOUSE SLAVÍ 95. NAROZENINY (1928) SLADKÁ A OSTRÁ, ČILI ŠELMA ROZHOVOR S KOCOUREM FRIDA KAHLO: „Doufám, že konec je radostný, a doufám, že se nikdy nevrátím.“ NIKOLA TESLA – PÁN BLESKŮ HLAVOU DOLŮ Afrika Každý den Malý ptáček Pocta Československému sklu Vltava 2002 Tančím SLAMĚNKY Marie de Lara uprostřed smutku Má to smysl Dobré ráno Československá republiko Medailonek české spisovatelky Elixír života Magdalena Dobromila Rettigová Eliška Junková Dagmar Pecková Menhir Láska ví Matějská Volný Radostné očekávání Pomezí krajiny a duše Lázeňská lavička Wonky - rozviklaný quilt Tajemství Quilt Láska Watercolor Beethovenův vlys Andy Warhol v patchworku Sunplugged & Andy Warhol & Renata Edlmanová Diagnóza: Patchwork Betlémská hvězda Baňky Kaleidoskop, kostky Tichá noc Strom života, podle Gustava Klimta Souhvězdí raka Překvapení Betlémská hvězda Hledej kočky Kaleidoskop, kostky II Ryby M. C. Escher Želva Kostka v kostce Podle Kafe Fasseta ... když plavu Letící kostky Ještěrky M.C. Escher Benátská dlažba Duhová koule II Duhová koule I